Jedox

Jedox vienkāršo plānošanu, datu analīzi un pārskatu sagatavošanu
Noskaties 150 sekunžu Jedox demonstrāciju video rullītī:

Jedox vienkāršo uzņēmējdarbības plānošanu, analīzi un pārskatu sagatavošanu, izmantojot vienotu programmatūras platformu. Jedox dod iespēju lēmumu pieņēmējiem un informācijas lietotājiem uzņēmumā strādāt ātrāk, viedāk un pieņemt lēmumus, kas pamatoti ar detalizētas informācijas analīzi.

Vairāk nekā 2000 uzņēmumi un organizācijas 127 valstīs izmanto Jedox, lai veiktu reāllaika plānošanu tīmeklī, mākoņos un jebkurā ierīcē. Neatkarīgie nozares analītiķi Gartner, Howard Dresner un BARC atzīst Jedox par vienu no vadošajiem uzņēmumu biznes procesu plānošanas risinājumiem.

Jedox tehnoloģijas stiprās puses atspoguļotas attēlā:

Jedox ir ļoti elastīga sistēma, kas dod iespējas lietotājiem modelēt dažādus biznesa procesus un savstarpēji tos sasaistīt atbilstoši katra uzņēmuma specifikai un vajadzībām. To apliecina SIA “TVK group” realizētie projekti, kuros bez finanšu datu analīzes mēs analizējam tajā skaitā, bet ne tikai, arī klientu attiecību (CRM), pasažieru plūsmas, autoparka vadības, būvniecības projektu vadības un personālvadības, u.c. datus.

Kopš 2011.gada SIA “TVK group” ir pirmais Jedox sertificētais partneris Latvijā, kas savus pakalpojumus ir sniedzis ne tikai Latvijas Republikas, bet arī starptautiskiem un ārvalstu uzņēmumiem. Mūsu komandas specializācija galvenokārt ir uzņēmumu vadība un plānošana, tādēļ mēs savos BI projektos vairāk uzmanības veltam tieši precīzam informācijas atspoguļojumam klienta vēlmēm atbilstošos griezumos, kas ir pamats biznesa lēmumu pieņemšanai tagadnē un nākotnē.

SIA “TVK group” saviem klientiem nodrošina:

  • mūsdienīga uzņēmuma pārvaldības rīka Jedox ieviešanu un uzturēšanu, kas piemērots kā lielam, tā mazam un vidējam biznesam;
  • ikdienas atbalstu darbā ar Jedox, tostarp paplašinot lietojumu atbilstoši Jūsu aktuālajām vajadzībām;
  • atbalstu, ja esat nolēmuši paši ieviest Jedox, izmantojot atvērtā koda programmatūru;
  • personāla apmācību darbam ar Jedox centralizēto, interneta vidē integrēto biznesa inteliģences risinājumu, kas pilnībā aizstās esošos uz MS Excel balstītos plānošanas, analīzes un pārskatu sagatavošanas procesus.

Vairāk par Jedox: www.jedox.com